Нічого не куплено!

Насоси

Насос дренажний PEDROLLO TOP 2
Серія ТОР відцентрового типу з відкритим робочим колесом, розроблені для функціонування в автоматичному режимі. Робоче колесо, гойдається на ведучому валу, складається з заднього диска і з лопаток. Через всмоктувальну грати рідина входить у обертовий лопатковий канал; тут рідина набуває радіальний: рух у напрямку від центру до периферії, в процесі якого набуває енергію як у вигляді тиску, так і..
3 092.00 грн.
Насосна станція WILO НМС 304ЕМ
Автоматична насосна станція на базі малошумного насоса. Гидроаккумулятор об'ємом 50л. Ідеально підходить в якості установки для водопостачання в будівлях Малошумний завдяки багатоступеневою конструкції Відмінна cамовсмоктуюча здатність завдяки впускному тракту нової конструкції Всі деталі, дотичні до перекачуваного середовища, виконані з нержавіючих матеріалів Зниження частоти в..
15 000.00 грн.
Самовсмоктуючий насос Wilo MHI 202 EM
Багатоступінчастий, безшумний, самовсмоктуючий, горизонтальний відцентровий насос високого тиску блочної конструкції з горизонтальним всмоктуючим і вертикальним напірними патрубками. Всмоктуючий тракт нової конструкції (запатентований). Єдиний вал мотора і насоса і незалежне від напрямку обертання ковзним торц. ущільнення. Пряме фланцеве приєднання мотора однофазного або трифазного струму. Д..
8 200.00 грн.