Нічого не куплено!

Реагенти та фільтруючі матеріали

Антискалант-диспергент Ecosoft ECOTEC RO 2000 10 кг
Антискалант Ecotec® RO 2000 - рідкий антискалант і діспергент для інгібування відкладень і диспергування колоїдів в системах з тонкоплівковими і ацетатцеллюзнимі мембранами. Реагент не містить сполук фосфору, тому є безпечним для навколишнього середовища і може застосовуватися в тих випадках, коли контролюється вміст фосфору в стічних водах. Ecotec® RO 2000 зберігає свою еф..
1 440.00 грн.
Антискалант-диспергент Ecosoft ECOTEC RO 3010 10 кг
Антискалант Ecotec® RO 3010 - рідкий антискалант і діспергент для інгібування відкладень і диспергування колоїдів в системах з тонкоплівковими і ацетатцеллюзнимі мембранами. Реагент не містить сполук фосфору, тому є безпечним для навколишнього середовища і може застосовуватися в тих випадках, коли контролюється вміст фосфору в стічних водах. Ecotec® RO 3010 зберігає свою еф..
3 216.00 грн.
Сіль таблетована універсальна Мозирсіль, 25 кг
Таблетована сіль призначена для регенерації іонообмінних смол, які використовуються в якості фільтруючого матеріалу в усіх фільтрах знезалізнення та пом'якшення води. Сіль таблетована "Універсальна", мішки по 25 кг. виробництво ВАТ «Мозирсіль», республіка Білорусь. Одним з найбільш цінних властивостей є поступова растворяемость в воді. Завдяки цьому повністю виключа..
220.00 грн.
Фільтруючий матеріал Filter-Ag 28,3 л
Призначення: Для видалення з води механічних домішок і окисленого заліза. Переваги: Низькі втрати тиску на шарі Filter-Ag в порівнянні з іншими фільтруючими матеріалами. Легка вага матеріалу зменшує витрату води при розпушуванні. Завдяки високій продуктивності зменшуються витрати на вартість обладнання і розміри монтажної зони. За рахунок високої грязеємність продовжується термін с..
774.00 грн.