Нічого не куплено!
Ласкаво просимо в Акватекс

Ми продаємо в Маріуполі фільтри для очищення води, фільтри зворотного осмосу, магістральні фільтри, насосне обладнання, хімічні реагенти і фільтруючі матеріали, запчастини, комплектуючі та змінні картриджі для обладнання водоочистки.

Наше підприємство надає широкий комплекс послуг з очищення води:

  • хімічний аналіз води,
  • розрахунок обладнання (наші фахівці підберуть для Вас найбільш економічну і ефективну систему водопідготовки),
  • монтаж і пусконаладка,
  • модернізуємо існуючі системи очищення води.
  • гарантійне і сервісне обслуговування,
  • комплектуючі і витратні матеріали.
Останні новини
Локдаун - 08.01.2021
Локдаун
Наш магазин, в умовах введеного в країні карантину, на даний час працює в режимі доставки товару клієнту. Ви робите замовлення на сайті або телефонуйте нам протягом робочого часу магазина. Ціни, наведені на сайті - актуальні, але на ньому представлений не весь асортимент. Ми фіксуємо замовлення і погоджуємо з вами час доставки. Наші кур'єри оснащені засобами індивідуального захисту …
Докладніше
З Новим 2021 роком! - 31.12.2020
З Новим 2021 роком!
Ми від щирого серця вітаємо наших клієнтів і всіх жителів м Маріуполь з Новим 2021 роком! Нехай в прийдешнему році здійсняться всі ваші бажання і він принесе вам здоров'я і достаток! І нехай 2021 рік вже точно буде краще, нiж високосний 2020 рiк. Ми були щасливі обслуговувати Вас в цьому році і сподіваємося, що в наступному році наших клієнтів стане ще більше. Як ми будемо пра …
Докладніше
Проведення аналізу води

Для кваліфікованого проектування і підбору системи водопідготовки, обов'язково проводиться попередній хімічний аналіз води.

Аналіз води робиться багатьма установами: починаючи від санітарно-епідеміологічної станції та міськводоканалу і закінчуючи приватними фірмами. Сказати точно де краще зробити аналіз води неможливо, т. К. Якість аналізу води залежить від багатьох факторів. Наприклад як відбиралася вода для аналізу скільки часу пройшло з часу відбору проби і доставки її в лабораторію, в яку тару відбиралася проба води і ін.

Хімічний аналіз води проводиться стандартно за 11 показниками. У протоколі хімічного дослідження води наводиться не тільки інформація параметрів дослідження, але і для порівняння вказуються гранично допустимі значення цих параметрів відповідно до СанПіН 2.1.4.1074-01 і ГОСТ 2874-82 «Вода питна».

Наша компанія має можливість запропонувати свої послуги з аналізу: питної, водопровідної, артезіанської, колодязної, мінеральної, бутильованої води.

Відповідно до отриманої аналізу води нашими фахівцями проводитися проектування установки водопідготовки, підбір обладнання і готується комерційна пропозиція по очищенню води.

Як зробити забір води для аналізу:

Вода повинна бути відібрана в скляну або ПЕТФ тару (пляшки в яких знаходилися ароматизовані і забарвлені напої для цих цілей не застосовувати). Вам необхідно набрати для проведення аналізу мінімум 1,5 літра води.

Визначтеся з місцем відбору. Точка відбору проби повинна бути по можливості першої після джерела водозабезпечення (свердловина, колодязь, міськводопровід і ін.). Спустіть воду протягом 15 - 20 хвилин. Сполосніть тару для відбору проби відібраної водою 2-3 рази.

Наберіть пляшку до країв, під саму кришку, щоб не залишилося місця для повітря. Закрийте дуже щільно кришку і відвезіть в атестовану лабораторію. Бажано, щоб від моменту відбору до моменту доставки проби води відбувалося мінімальну кількість часу (не більше 2 - 3 годин). Але якщо вам не вдалося відібрати і привезти пробу в один і той же день, пробу можна зберегти в холодильнику в закритому вигляді, але не більше 12 годин.

Галерея робіт

Приклади деяких реалізованих фахівцями нашої компанії проектів.

АКВАТЕКС, все для хорошей воды

Останні статті
Всі статті
Качество водопроводной воды в Мариуполе в 2018 году - 14.12.2018
Я убежден, что на вопрос о качестве водопроводной воды в нашем городе каждый из вас ответит голосом полным уверенности, что качество нашей воды оставляет желать лучшего. Но готовы ли вы ответить насколько наша вода не соответствует допустимым нормам? Если нет, то мы готовы помочь вам разобраться в этом вопросе. Для получения более полной картины качества водопроводной воды Мариуполя, мы взяли п …
Докладніше
Заміна картриджів побутового осмосу