Нічого не куплено!

Фільтр-глечик Ecosoft Dewberry Shape 3,5 л

Фільтр-глечик Ecosoft Dewberry Shape 3,5 л
Екософт
FMVSHAPER
Є в наявності
Ціна: 424.00 грн.
1  

отвір для наливання води дозволяє не знімати кришку

носик захищає воду від пилу

силіконові ніжки роблять фільтр стійким

Фільтр-глечик Ecosoft Dewberry Shape 3,5 л Фільтр-глечик Ecosoft Dewberry Shape 3,5 л

Фільтр-глечик Dewberry Shape складається з прозорого корпусу з антиковзаючим ніжками, воронки для наливу води і кришки.

Для установки картриджа всередині воронки передбачено поглиблення. Тому його легко встановлювати і фіксувати легким вкручувати рухом.

Для наливу води не потрібно знімати кришку повністю. Для цього в ній передбачений спеціальний люк, який істотно спрощує процес набору води для очищення.

Для захисту від пилу передбачений спеціальний носик. Щоб налити воду, треба просто нахилити глечик і носик автоматично відхиляється.

Водопровідна вода з крана наливається у верхню лійку, проходить через спеціальний фільтруючий елемент - картридж, очищується від основних домішок, і збирається в нижній ємності.

Первинне очищення води здійснюється за допомогою сіточки, яка утримує великі механічні домішки. Далі вода проходить через фільтруючий матеріал з технологією Ecomix, який складається з декількох компонентів. В результаті, ви отримуєте прозору воду без запаху хлору. Крім того, Dewberry пом'якшує воду, знижує кількість заліза, марганцю, органічних забруднень.

Ecomix - це фільтруюча суміш, кожен компонент якої призначений вирішувати конкретну проблему води. І вони роблять це добре.

Усередині картриджа Dewberry:

  • активоване вугілля - бореться з хлором та його сполуками
  • іонообмінна смола - пом'якшує воду. Цей компонент оброблений сріблом для запобігання появи мікробів всередині картриджа
  • модифікована іонообмінна смола - видаляє залізо, марганець, прибирає кольоровість води

Періодичність заміни картриджів для фільтра-глечика Dewberry - кожні 2 місяці.

Товари