Нічого не куплено!

Фільтри від накипу для побутової техніки

Поліфосфат натрію (сіль) 500 грам, засипка в фільтри для пом'якшення води, яка оберігає водонагрівальні елементи від накипу. ..
80.00 грн.
Утворення накипу знижує ефективність роботи бойлера або котла і стає причиною їх виходу з ладу без можливості відновлення. Важливо знати, що фільтр від накипу не пом'якшує воду, а впливає на солі жорсткості, захищаючи нагрівальні елементи посудомийної та пральної машин. Фільтр перемагає проблему утворення накипу комплексно: Зупиняє ріст кристалів накипу — не дає кристала..
569.00 грн.
Утворення накипу знижує ефективність роботи пральної та посудомийної машин, стає причиною їх виходу з ладу без можливості відновлення. Важливо знати, що фільтр від накипу не пом'якшує воду, а впливає на солі жорсткості, захищаючи нагрівальні елементи посудомийної та пральної машин. Фільтр перемагає проблему утворення накипу комплексно: Зупиняє ріст кристалів накипу — не дає к..
189.00 грн.
Універсальний фільтр з прямим підключенням. Побутове використання: захист насосів, пральних машин, бойлерів, посудомийних машин та ін. Побутової техніки в котеджах, невеликих житлових будинках, промислове та спеціальне застосування. Прозорий корпус дозволяє спостерігати за процесом фільтрації і візуально оцінити ступінь забруднення фільтра і заміни полифосфата. ..
140.00 грн.
Всередині картриджа інноваційний фільтрувальний матеріал, розроблений українськими вченими.  Унікальна технологія комплексно діє на солі жорсткості, не дає їм накопичуватися на нагрівальних елементах котлів та бойлерів. Завдяки тому, що фільтр не містить фосфати, він гіпоалергенний для людини та абсолютно безпечний для навколишнього середовища. На нейлоновій сітці картриджа затримуєт..
410.00 грн.
Товари