Нічого не куплено!

Фільтр від накипу Ecosoft SCALEX для пральних та посудомийних машин

Фільтр від накипу Ecosoft SCALEX для пральних та посудомийних машин
Екософт
FOSE100ECO
Є в наявності
Ціна: 189.00 грн.
1  
Фільтр від накипу Ecosoft SCALEX для пральних та посудомийних машин Фільтр від накипу Ecosoft SCALEX для пральних та посудомийних машин

Утворення накипу знижує ефективність роботи пральної та посудомийної машин, стає причиною їх виходу з ладу без можливості відновлення.

Важливо знати, що фільтр від накипу не пом'якшує воду, а впливає на солі жорсткості, захищаючи нагрівальні елементи посудомийної та пральної машин.

Фільтр перемагає проблему утворення накипу комплексно:

  • Зупиняє ріст кристалів накипу — не дає кристалам утворити кристалічну решітку та «закріпитися» на нагрівальному елементі.
  • Руйнує зародки кристалів накипу — «розбиває» їх на дрібніші часточки.
  • Запобігає поєднанню кристалів накипу між собою — «огортає» кристали накипу та не дозволяє їм злипатися.

Завдяки тому, що фільтр не містить фосфатів та поліфосфатів, він гіпоалергенний для людини та не шкодить навколишньому середовищу.
 

Фільтр від накипу Ecosoft Scalex підходить для використання лише у холодній водопровідній воді.

Ресурс фільтра — 20 000 літрів або 400 циклів прання. Це досить високий показник, який дозволяє прати кожного дня впродовж року.

Але наша водопровідна вода містить велику кількість різноманітних домішок, які протягом тривалого часу призводять до того, що фільтраційний матеріал забруднюється часточками піску, заліза, органічних домішок та перестає виділяти активні компоненти у воду. Тобто активна речовина ще є в гранулах, але у воду вже не потрапляє.

Тому для того, щоб ваша пральна машина завжди була захищена від накипу, а речі були чистими та м'якими, рекомендуємо міняти фільтрувальний матеріал (наповнювач) 1 раз у 6 місяців.

Характеристики фільтра від накипу
Ресурс фільтру до 20 000 л (400 циклів прання)
Обсяг наповнювача мл 100
Приєднувальний розмір " 3/4
Робочий тиск атм 6
Товари