Нічого не куплено!

Гарантійне і сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування:

Після монтажу і пуско-налагодження систем фільтрації замовник може укласти з нашою компанією договір на сервісне обслуговування, в якому обумовлюються строки обслуговування обладнання, вартість робіт по сервісному обслуговуванню. Укладення договору на сервісне обслуговування фільтрів це не просто формальність це ще й гарантія своєчасної заміни картриджів, засипок в фільтрах. При цьому завжди гарантовано, що змінні елементи, комплектуючі та засипки будуть оригінальні і високої якості. Завдяки сервісному обслуговуванню фільтрів фахівцями нашої компанії можна істотно продовжити термін служби фільтруючого обладнання, тим самим заощадити фінанси і завжди отримати технічну підтримку.

Гарантійні зобов'язання:

Гарантія на фільтри включає в себе: безкоштовну заміну бракованих або неякісних деталей, вузлів або агрегатів в гарантійні терміни зазначені в паспорті або в інструкції до фільтраційного обладнання виявлені в процесі його експлуатації. Виробник гарантує, що придбане обладнання не містить виробничих дефектів, а також технічну справність обладнання протягом 12 місяців з моменту продажу, в разі якщо дотримані умови установки і підключення обладнання, а також за умови дотримання технічних вимог і умов експлуатації, зазначених в інструкції з експлуатації обладнання.

У разі виявлення виробничих дефектів протягом гарантійного терміну покупець отримує право на безкоштовний ремонт або заміну дефектної деталі обладнання. Виконання гарантійних зобов'язань перед покупцем здійснює наша компанія за наявності у покупця оригіналу касового чека і правильно заповненого гарантійного талона, в якому чітко зазначено: модель обладнання, дата продажу, печатка фірми-продавця.

УВАГА! Гарантія не поширюється на змінні елементи обладнання (картриджі, мембранні елементи і ін.), а також на дефекти, про які не було повідомлено під час гарантійного терміну, або вони були викликані недбалим і / або правил зберігання обладнанням, а також на дефекти, викликані механічними пошкодженнями, впливом вогню, стихійними лихами, замерзанням води, потраплянням гарячої води, а також впливу надлишкового тиску і іншими подібними явищами.

Всі претензії щодо якості, присмаку, запаху та інших властивостей води, очищеної за допомогою придбаного обладнання, приймаються тільки при наявності підтверджуючого протоколу аналізу, виконаного випробувальною лабораторією, акредитованою в системі УкрСЕПРО. Ні за яких умов виробник не несе відповідальності за будь-яку псування майна або будь-який інший вид збитку, включаючи упущену прибуток, що виникла випадково або внаслідок установки або використання або неможливості використання придбаного обладнання. Матеріальна відповідальність виробника відповідно до даних гарантійними зобов'язаннями не може перевищувати вартості придбаного обладнання. Випадки, не передбачені цією гарантією, регулюються Законом України «Про захист прав споживачів».