Нічого не куплено!

Пом'якшувачі води кабинетного типу

Пом'якшувач води CS8 0713/0735 з керуючим клапаном - це умягчающий фільтр, який служить для усунення з води солей жорсткості (іонів кальцію і магнію) шляхом іонообміну. Системи пом'якшення CS8 0713/0735 можуть використовуватися як в побутових умовах для очищення води в котеджі, будинку, квартирі, офісі, так і в напівпромислових цілях. Дані системи виконані в типі "кабінет" ..
10 500.00 грн.
Фільтр пом'якшувач Canature CS9H - призначений для усунення іонів жорсткості (кальцію і магнію) води. Змягчувачі води використовуються в господарсько-побутових і питних цілях, харчових виробництвах, підживлення котельних. Установка складається з корпусу, автоматичного клапана управління роботою фільтра, дренажно-розподільчої системи, бака-солерозчинника для приготування регенераційного розч..
24 998.00 грн.
Системи пом'якшення води (скорочено пом'якшувачі) призначені для зниження жорсткості оброблюваної води. Жорсткість води обумовлена ​​присутністю в ній іонів кальцію (Ca2+) і магнію (Mg2+). Принцип функціонування пом'якшувача заснований на реакціях іонного обміну, що протікає на спеціальних іонообмінних смолах. При проходженні жорсткої води через шар іонообмінної смоли в Na-форм..
35 000.00 грн.
Фільтр-пом'якшувач води Atlas 15 розрахований для маленьких квартир / приватних будинків з малим водоспоживанням і постійною кількістю проживаючих до 4 чол. Atlas 15 - це компактна система пом'якшення води, призначена для видалення з води солей жорсткості (до 15 мг-екв/л). Система являє собою фільтр (балон) з матеріалом, що фільтрує виготовлений з стійкого до корозії високоміцного пласт..
25 500.00 грн.
Товари