Нічого не куплено!

Пом'якшувач води Canature CS8 0713

Пом'якшувач води Canature CS8 0713
Canature
CS8 0713
Є в наявності
Ціна: 10 500.00 грн.
1  
Пом'якшувач води Canature CS8 0713

Пом'якшувач води CS8 0713/0735 з керуючим клапаном - це умягчающий фільтр, який служить для усунення з води солей жорсткості (іонів кальцію і магнію) шляхом іонообміну.

Системи пом'якшення CS8 0713/0735 можуть використовуватися як в побутових умовах для очищення води в котеджі, будинку, квартирі, офісі, так і в напівпромислових цілях.

Дані системи виконані в типі "кабінет" - балон і бак-солерозчинник поміщені в один блок.

В принцип роботи систем пом'якшення води покладено метод обміну іонів кальцію і магнію (солей жорсткості) на іони харчової кухонної солі під час фільтрації води крізь шар іонообмінної смоли.

Система пом'якшення води - зниження її жорсткості, складається з балона (4), вмонтованого в пластиковий корпус, керуючого блоку (1) і ємності-солерозчинника, в якій готується і зберігається регенеруючий розчин (2). Поступаючи на фільтр, жорстка вода проходить крізь шар засипки з високоякісної іонообмінної смоли (3). У цей момент відбувається іонний обмін (замінюються іони кальцію і магнію - солі жорсткості - на іони натрію).

При зниженні поглинання іонообмінної смоли, система автоматично запускає цикл регенерації. Залежно від параметрів іонообмінної смоли, якості подається на пом'якшувач води, витрати води, визначається періодичність регенерації в системі.

Регенерація смоли відбувається шляхом подачі в систему розчину харчової кухонної солі (NaCl). Іони кальцію і магнію заміщуються іонами натрію, при цьому забруднена вода зливається в дренаж. Цикл регенерації залежить від розмірів системи пом'якшення і триває не більше 2-3 годин.

Використовуваний іонообмінний матеріал - сильнокислотную катіонообменная смола. Доза солі для регенерації на 1 літр катіоніта - регулюється в межах 160 г.

Характеристики пом'якшувачів
Тип корпусу Кабінет
Продуктивність м3/год 0,5
Режим регенерації таймер, таймер-лічильник
Модель клапана управління BNT1650F
Тиск води на вході атм 2.5-8
Об'єм фільтруючого матеріалу л 5,3
Витрата солі при регенерації 160 гр. на 1 л. катіоніта
Вид фільтруючого матеріалу сильнокислотна катіонообмінна смола
Країна виробник Китай
З ним купують..
Товари