Нічого не куплено!

Пом'якшувач води Ecowater GALAXY VDR 25/200

Пом'якшувач води Ecowater GALAXY VDR 25/200
Ecowater System
VDR 25/200
Є в наявності
Ціна: 35 000.00 грн.
1  

Системи пом'якшення води (скорочено пом'якшувачі) призначені для зниження жорсткості оброблюваної води.

Жорсткість води обумовлена ​​присутністю в ній іонів кальцію (Ca2+) і магнію (Mg2+). Принцип функціонування пом'якшувача заснований на реакціях іонного обміну, що протікає на спеціальних іонообмінних смолах. При проходженні жорсткої води через шар іонообмінної смоли в Na-формі (Na-R) іони Ca2+ і Mg2+ заміщають іони натрію (Na+) і утримуються силами хімічних зв'язків на поверхні іонообмінної смоли: 2R-Na + Ca2+ <-> R2-Ca + 2Na + 2R-Na + Mg2+ <-> R2-Mg + 2Na+

Таким чином, на виході пом'якшувача отримують воду з низькими концентраціями Ca2+ і Mg2+, така вода називається м'якою. Поступово ионообменная здатність смоли скорочується, і для відновлення її властивостей необхідна регенерація.

Регенерація відбувається при проходженні розчину концентрованої кухонної солі (NaCl) через шар іонообмінної смоли, в результаті чого вище наведені реакції йдуть з права на ліво. Іони жорсткості видаляються з умягчителя разом з дренажними стоками і після наступної за регенерацією промиванням пом'якшувач знову готовий до роботи.

Пом'якшення води для побутових цілей. 

Як відомо, м'яку воду традиційно використовують для живлення парових та водогрійних котелень, а також у багатьох технологічних процесах. Але, в даний час пом'якшувачі води все частіше знаходять застосування в побутовому водопостачанні, що пов'язано з наступними причинами:

  • усувається роздратування і сухість шкіри;
  • пори шкіри не забиваються солями нерозчинних жирних кислот, які утворюються при взаємодії мила з іонами жорсткості
  • знижується ламкість і відновлюється природний блиск волосся 
  • економляться миючі засоби 
  • в 2-4 рази усуваються карбонатні відкладення на водонагрівальної і сантехнічному обладнанні без використання поліфосфатів та калгону (що особливо важливо при використанні гідромасажного обладнання та підживлення теплової мережі)
  • економія електроенергії до 40%
  • як наслідок відсутності накипу на поверхні нагрівальних елементів в воду не потрапляє токсичний поліфосфатний шлам, джерелом якого є поліфосфатні картриджі і добавки

Режими роботи пом'якшувача

Перемикання між режимами роботи відбуваються при зміні положення диска керуючого клапана. Обертання диска здійснюється двигуном, сполученим з ротором диска. Сигнали з контролера умягчителя керують роботою двигуна. Інформацію про стан диска контролер отримує від сигналу йде з позиційного перемикача:

1. Сервісний режим. Вихідна вода з верхнього дистриб'ютора проходить через шар смоли, умягчается і через нижній дистриб'ютор по центральній трубі подається на вихід умягчителя. Заповнення сольового бака. В сольовий бак подається м'яка вода в кількості, розрахованому на одну регенерацію

2. Режим промивання сольовим розчином. Насичений сольовий розчин з бака підсмоктується потоком вихідної води і утворився розчин (концентрація 5 - 6%) регенерує шар смоли. Потік розчину з нижнього дистриб'ютора проходить через шар смоли, і через верхній дистриб'ютор прямує в дренажний стік. В процесі цього режиму смола регенерується і переходить в натрій форму (R-Na)

3. Режим зворотного промивання. Потік вихідної води надходить в нижній дистриб'ютор, проходить через шар смоли, і через верхній дистриб'ютор прямує в дренажний стік. Призначення зворотної промивки зводиться до відмивання смоли від розчину солей

4. Швидка промивка. Потік вихідної води з верхнього дистриб'ютора проходить через шар смоли, потрапляє в нижній дистриб'ютор і по центральній трубі відводиться в дренаж. Після швидкої, (ущільнюючої) промивання пом'якшувач знову готовий до переходу в сервісний режим.

Характеристики пом'якшувачів
Тип корпусу Кабінет
Продуктивність м3/год 2,0
Режим регенерації по витраті очищеної води
Об'єм фільтруючого матеріалу л 25
Вид фільтруючого матеріалу сильнокислотна катіонообмінна смола
Країна виробник США
З ним купують..
Товари