Нічого не куплено!

Комплектуючі для систем водопідготовки

Автоматичний клапан для пом'якшувачів з прямоточною регенерацією по витраті води. Максимальний потік води: 4,5 м3 / год Підключення до водопроводу: 1 " Підключення до дренажу: 1/2 " Підключення до ежектору подсоса сольового розчину: 3/8 " Діаметр підключаються корпусів фільтрів (танків): 6 "-18" Діаметр водопідйомною трубки: 1.05 "(26,7 мм) Ді..
4 235.00 грн.
Пластикові корпуси Wave Cyber ​​для фільтруючих систем побутового та промислового призначення. Корпуси Wave Cyber ​​представляють собою резервуари для монтажу розподільчої системи і елементів системи управління потоками. У безпосередньому контакті з водою знаходиться непроникна основа виготовлена ​​з пластику харчового класу. Зовні, для додання максимальної міцності і здатності працювати ..
4 500.00 грн.
Помпа використовується для побутових фільтрів зворотного осмосу. Датчики тиску, клапани, трубки тощо в комплект не входять. ..
1 350.00 грн.
Помпа використовується для домашніх фільтрів зворотного осмосу Ecosoft PURE. Рекомендуємо підключити помпу, якщо тиск у водопроводі низький (менше 3 бар) або нестабільний. В такому випадку фільтр буде працювати ефективно і вода ідеальної якості буде на вашій кухні завжди. У комплект входять всі необхідні для підключення комплектуючі (датчики тиску, клапани). ..
2 589.00 грн.
Помпа використовується для побутових фільтрів зворотного осмосу. Рекомендуємо підключити помпу, якщо тиск у водопроводі низький (менше 3 бар) або нестабільний. В такому випадку фільтр буде працювати ефективно і вода ідеальної якості буде на вашій кухні завжди. У комплект входять всі необхідні для підключення комплектуючі (датчики тиску, клапани). ..
2 060.00 грн.
Товари