Нічого не куплено!

Магістральні фільтри для води

Фільтр Ecosoft 1/2" призначений для очищення холодної води господарсько-побутового призначення. Він ефективно очищає водопровідну чи свердловинну воду від піску, мулу, іржі та інших механічних домішок розміром понад 5 мкм. Під'єднання до трубопроводу виготовлені з латуні. ..
389.00 грн.
Фільтр Ecosoft 3/4" призначений для очищення холодної води господарсько-побутового призначення. Він ефективно очищає водопровідну чи свердловинну воду від піску, мулу, іржі та інших механічних домішок розміром понад 5 мкм. Під'єднання до трубопроводу виготовлені з латуні. ..
399.00 грн.
Фільтр Ecosoft BB10 призначений для очищення холодної води господарсько-побутового призначення. Домішки, які може видаляти фільтр, залежать від встановленого картриджа. Використовується з картриджами стандартного типорозміру 4,5"× 10". ..
1 390.00 грн.
Фільтр Ecosoft BB20 призначений для очищення холодної води господарсько-побутового призначення. Домішки, які може видаляти фільтр, залежать від встановленого картриджа. Використовується з картриджами стандартного типорозміру 4,5"× 20". ..
1 790.00 грн.
Магістральні фільтри cерии Slim Line - використовуються як фільтри попереднього очищення для очищення невеликих обсягів води від механічних забруднень (пісок, глина, іржа, мул та інші). Компактні розміри дозволяють розмістити дані фільтри в обмеженому просторі. Фільтри зроблені з посиленого пропілену і мають високу хімічну стійкість. Дані водоочисники також можуть бути встановлені в якост..
900.00 грн.
Немає в наявності
Товари