Нічого не куплено!

Проведення аналізу води

Для кваліфікованого проектування і підбору системи водопідготовки, обов'язково проводиться попередній хімічний аналіз води.

Аналіз води робиться багатьма установами: починаючи від санітарно-епідеміологічної станції та міськводоканалу і закінчуючи приватними фірмами. Сказати точно де краще зробити аналіз води неможливо, т. К. Якість аналізу води залежить від багатьох факторів. Наприклад як відбиралася вода для аналізу скільки часу пройшло з часу відбору проби і доставки її в лабораторію, в яку тару відбиралася проба води і ін.

Хімічний аналіз води проводиться стандартно за 11 показниками. У протоколі хімічного дослідження води наводиться не тільки інформація параметрів дослідження, але і для порівняння вказуються гранично допустимі значення цих параметрів відповідно до СанПіН 2.1.4.1074-01 і ГОСТ 2874-82 «Вода питна».

Наша компанія має можливість запропонувати свої послуги з аналізу: питної, водопровідної, артезіанської, колодязної, мінеральної, бутильованої води.

Відповідно до отриманої аналізу води нашими фахівцями проводитися проектування установки водопідготовки, підбір обладнання і готується комерційна пропозиція по очищенню води.

Як зробити забір води для аналізу:

Вода повинна бути відібрана в скляну або ПЕТФ тару (пляшки в яких знаходилися ароматизовані і забарвлені напої для цих цілей не застосовувати). Вам необхідно набрати для проведення аналізу мінімум 1,5 літра води.

Визначтеся з місцем відбору. Точка відбору проби повинна бути по можливості першої після джерела водозабезпечення (свердловина, колодязь, міськводопровід і ін.). Спустіть воду протягом 15 - 20 хвилин. Сполосніть тару для відбору проби відібраної водою 2-3 рази.

Наберіть пляшку до країв, під саму кришку, щоб не залишилося місця для повітря. Закрийте дуже щільно кришку і відвезіть в атестовану лабораторію. Бажано, щоб від моменту відбору до моменту доставки проби води відбувалося мінімальну кількість часу (не більше 2 - 3 годин). Але якщо вам не вдалося відібрати і привезти пробу в один і той же день, пробу можна зберегти в холодильнику в закритому вигляді, але не більше 12 годин.