Нічого не куплено!

Фільтруючий матеріал Filter-Ag 28,3 л

Фільтруючий матеріал Filter-Ag 28,3 л
Clack
FLAG
Є в наявності
Ціна: 815.00 грн.
1  
Фільтруючий матеріал Filter-Ag 28,3 л

Призначення:
Для видалення з води механічних домішок і окисленого заліза.

Переваги:

  • Низькі втрати тиску на шарі Filter-Ag в порівнянні з іншими фільтруючими матеріалами.
  • Легка вага матеріалу зменшує витрату води при розпушуванні.
  • Завдяки високій продуктивності зменшуються витрати на вартість обладнання і розміри монтажної зони.
  • За рахунок високої грязеємність продовжується термін служби матеріалу і знижуються експлуатаційні витрати.
  • За рахунок легкої ваги матеріалу знижуються витрати на доставку.
  • Заміна в існуючих установках піску на матеріал Filter-Ag може привести до підвищення ємності фільтра на 100% і більше. (Увага! Перед заміною завантаження переконайтеся в тому, що частинки легкого матеріалу Filter-Ag під час розпушування НЕ будуть нестися в каналізацію).
  • Перед першим розпушування необхідно витримати завантаження в воді протягом 12 годин.

Clack Filter-Ag® має ряд переваг перед більшістю гранульованих фільтруючих завантажень, використовуваних для механічного очищення води від зважених речовин. Ізломленние краї і нерівності частинок даного матеріалу забезпечують велику площу поверхні і складну траєкторію протікання потоку води через шар завантаження, за рахунок чого досягається рівень механічної очистки до 20-40 мкм.

За рахунок більшого, у порівнянні з іншими фільтруючими матеріалами, розміру часток зменшуються втрати тиску в фільтрі і відбувається більш глибоке проникнення частинок забруднень в шарі завантаження, завдяки чому продовжується термін служби матеріалу. Також великий розмір часток Filter-Ag та їх неправильна форма запобігають злипання відфільтрованих забруднень у верхньому шарі завантаження і його подальшу блокування, як це відбувається в стандартних піщаних фільтрах.

За рахунок легкої ваги матеріалу зменшується витрати води і досягається більше розширення шару для видалення відфільтрованих механічно частинок при розпушуванні завантаження. Дана ідеальна комбінація форми частинок, їх розміру і щільності робить Filter-Ag високоефективним, що фільтрує.

Хоча Filter-Ag не призначений для видалення з води заліза, практичний досвід показує, що нерівна поверхня його частинок досить добре затримує пластівці заліза після окислення його розчинної форми.

Використання Clack Filter-Ag в механічних фільтрах дозволяє істотно скоротити капітальні та експлуатаційні витрати на очищення води від зважених часток за рахунок низьких втрат тиску, високої продуктивності в робочому режимі, а також невеликої витрати води на розпушування.

Clack Filter-Ag може застосовуватися як для очищення потоків води під тиском, так і гравітаційних.

Умови експлуатації фільтруючего матеріалу
Температура води °С до 60
Висота шару мм 600–900
Вільний простір в фільтрі мм 50% від висоти шару
Лінійна швидкість фільтрування м/год 12
Лінійна швидкість при розпушуванні м/год 20–24
Розширення шару при розпушуванні 20–40% від висоти шару фільтруючого матеріалу
Товари