Нічого не куплено!

Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard 6-50 M

Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard 6-50 M
Екософт
MO650MECOSTD
Є в наявності
Ціна: 3 690.00 грн.
1  

6 ступенів очищення

продуктивність 7,9 л / год

накопичувальний бак 9 л.

мембрана DOW Filmtec 50 GPD

мінералізатор

Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard 6-50 M Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard 6-50 M Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard 6-50 M Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard 6-50 M

Зворотний осмос - найдосконаліша технологія очищення води до бездоганної якості. Вона очищає воду від 99.8% домішок, в т.ч. бактерій і вірусів, а також запахів і присмаків. Зворотний осмос - природний і економний спосіб отримання питної води в домашніх умовах.

Ступені очищення води.

Вхідна вода спочатку проходить через три картриджа попереднього очищення, які призначені для видалення механічних домішок (іржа, пісок, мул і інші), а також залишкового хлору, органічних і хлорорганічних сполук.

Четвертий ступінь - зворотноосмотична мембрана, яка на молекулярному рівні очищає воду від 99.8% домішок, в т.ч. бактерій і вірусів. Очищена вода надходить в накопичувальний бак.

П'ятий ступінь - вугільний постфільтр для фінального очищення води. Він містить високоякісне активоване вугілля з шкаралупи кокосових горіхів. Цей фільтр коригує смак і запах очищеної води, надаючи їй вишуканий солодкуватий присмак.

Шостий ступінь - мінералізатор, який одночасно коригує мінеральний склад води, рН і її органолептичні властивості. Вода набуває природний смак, і насичує організм людини необхідними мінералами.

Характеристики:

 • Тиск на вході для фільтра без помпи, атм 3-6 *
 • Тиск на вході для фільтра з помпою, атм 2-4,5 *
 • Тиск в мембранному баку, атм 0,4-0,6 **
 • Температура вхідної води, ° С + 4 ... + 30 ***
 • Вага фільтра, кг (у базовій комплектації) 6
 • Допустима температура навколишнього середовища, ° С +5 ... + 40 ***
 • Зовнішнє підключення до водопроводу, дюймів Різьбове, 1/2
 • Габаритні розміри фільтра, В х Ш х Г (базова комплектація), мм 350х450х150
 • Габаритні розміри бака, В х Ш х Г, мм 350х260х260

* Якщо тиск в системі водопостачання нижче вказаного значення, необхідно вибрати фільтр з помпою. Якщо тиск в системі водопостачання вище вказаного значення, необхідно встановити регулятор тиску на вході перед фільтром зворотного осмосу.

** Якщо тиск нижче або вище зазначеного, необхідно підкачати або «стравити» тиск.

*** Якщо температура вхідної води знаходиться в діапазоні +20 ... + 30 ° С, незначно знижується селективність мембрани і збільшується продуктивність, що тягне за собою незначне збільшення показника TDS. Використання фільтра в випадках, коли температура вхідної води перевищує +30 ° С - не рекомендовано.

Якщо час наповнення бака збільшився, значить картриджі попереднього очищення виробили свій ресурс. Необхідно замінити їх новим комплектом. Зволікання із заміною картриджів може призвести до пошкодження або руйнування мембрани. Рекомендуємо міняти комплект картриджів попереднього очищення води не рідше одного разу на 3 місяці.

Якщо швидкість фільтрації значно падає, необхідно замінити зворотноосмотичну мембрану. Для отримання очищеної води незмінної якості рекомендуємо міняти зворотноосмотичну мембрану не рідше одного разу на рік. У разі тривалих перерв в роботі фільтра (понад 2 тижнів) необхідно провести дезінфекцію фільтра (процедура докладно описана в паспорті). Якщо ви не плануєте користуватися фільтром протягом тривалого часу, рекомендується перекрити подачу води на фільтр.

При установці фільтра зворотного осмосу на воду зі свердловин або колодязів рекомендується попередньо провести хімічний аналіз води. Якщо показники перевищують значення, вказані в таблиці, бажано встановити додаткові фільтри перед фільтром зворотного осмосу.

 • Корпус фільтра з кріпленням
 • Комплект картриджів попереднього очищення
 • Мембрана зворотного осмосу
 • Вугільний постфільтр
 • Мінералізатор
 • Пластиковий накопичувальний бак
 • Кран подачі чистої води
 • Комплект трубок та фітингів
 • Ключі для заміни картриджів та мембрани
 • Інструкція з експлуатації

 

Фільтр комплектується подвійним краном «Модерн», який дозволяє користуватися звичайною водою після зворотного осмосу для приготування їжі та гарячих напоїв, а також мінералізовану воду — для пиття.

Обслуговування фільтра полягає в періодичній заміні його елементів.

Періодичність заміни картриджів:

 • картриджі попереднього очищення води — кожні 3 місяці
 • мембрана зворотного осмосу — 1 раз на рік
 • постфільтр — кожні 6 місяців
 • мінералізатор — кожні 6 місяців.

Якщо ви не плануєте користуватися фільтром протягом тривалого часу, рекомендується перекрити подачу води на нього.

Характеристики осмотичної системи
Тиск на вході атм 3–6
Температура вхідної води °С +4…+30
Вага фільтра кг 6
Зовнішнє підключення до водопроводу " Різьбове, 1/2"
Розміри фільтра, В х Ш х Г мм 420х410х150
Розміри бака, В х Ш х Г мм 350х260х260
Вимоги до води
Показник pH 6,5–8,5
Мінералізація мг/л <1500
Жорсткість мг-екв/л <10,0
Хлор мг/л <0,5
Залізо мг/л <0,3
Марганець мг/л <0,1
Перманганатна окиснюваність мг О2/л <5
Загальне мікробне число (ЗМЧ) од/мг <50
Coli-індекс <3
Система обратного осмоса постоянно сливает воду в канализацию. Проверьте действительно ли это так. Перекройте подачу воды в бак. Для того чтобы перекрыть бак для воды залезьте под мойку и перекройте рычажок на кране (синий) под прямым углом (90 градусов), к потоку воды (шлангу). Если через 30 мин …
Сегодня на рынке водоочистного оборудования существует множество моделей и типов фильтров, предназначенных для доочистки питьевой воды. В последнее время для этих целей всё чаще используются обратноосмотические системы. В связи с технической сложностью конструкции систем обратного осмоса многие спец …
Товари