Нічого не куплено!

Змінні модулі

Картридж Ecosoft 4,5"x20" 20 мкм з поліпропіленової нитки підходить для очищення води від іржі, піску, мулу. Забезпечує захист сантехніки та трубопроводу від пошкоджень. Картридж виготовлений з міцної поліпропіленової нитки, яка намотується на тверде осердя з поліпропілену. Під час фільтрування нитка затримує часточки механічних домішок, а чиста вода подається користувачу. ..
729.00 грн.
Мембранний елемент Ecosoft - основний елемент домашніх фільтрів зворотного осмосу. Саме мембрана робить воду з-під вашого крана питної і безпечною навіть для дітей. З американським мембранним полотном від лідера галузі і досвідом провідного українського виробника ви можете не турбуватися про якість вашої води. Переваги мембранного елемента Ecosoft: смачна і безпечна питна вода - з..
649.00 грн.
Гармонійної формі має відповідати функціональний зміст. Саме картридж перетворює водопровідну воду в питну в фільтрах-глечиках Dewberry Slim і Dewberry Shape. Переваги картриджа: технологія Ecomix® - вода без хлору і його сполук, м'яка і прозразний вода, без заліза і марганцю компоненти срібла запобігають розвитку бактерій всередині картриджа збільшений термін служби завдяки б..
140.00 грн.
Всередині картриджа інноваційний фільтрувальний матеріал, розроблений українськими вченими.  Унікальна технологія комплексно діє на солі жорсткості, не дає їм накопичуватися на нагрівальних елементах котлів та бойлерів. Завдяки тому, що фільтр не містить фосфати, він гіпоалергенний для людини та абсолютно безпечний для навколишнього середовища. На нейлоновій сітці картриджа затримуєт..
410.00 грн.
Всередині картриджу — 100% високоякісне гранульоване активоване вугілля зі шкарлупи кокосових горіхів. Картридж видаляє з води хлор та хлорорганічні сполуки, зменшує концентрацію важких та кольорових металів, а також фенолу, нафтопродуктів та пестицидів. Коректує колір та запах води. Картридж з гранульованим активованим вугіллям Ecosoft 4,5"х10" має збільшений ресурс по хлору..
560.00 грн.
Всередині картриджу — 100% високоякісне гранульоване активоване вугілля зі шкарлупи кокосових горіхів. Картридж видаляє з води хлор та хлорорганічні сполуки, зменшує концентрацію важких та кольорових металів, а також фенолу, нафтопродуктів та пестицидів. Коректує колір та запах води. Картридж з гранульованим активованим вугіллям Ecosoft 4,5"х20" має збільшений ресурс по хлору..
1 370.00 грн.
Картридж Ecosoft 2,5"x10" 1 мкм з поліпропіленової нитки підходить для очищення води від іржі, піску, мулу. Забезпечує захист сантехніки та трубопроводу від пошкоджень. Картридж виготовлений з міцної поліпропіленової нитки, яка намотується на тверде осердя з поліпропілену. Під час фільтрування нитка затримує часточки механічних домішок, а чиста вода подається користувачу. ..
72.00 грн.
Картридж Ecosoft 2,5"x10" 10 мкм з поліпропіленової нитки підходить для очищення води від іржі, піску, мулу. Забезпечує захист сантехніки та трубопроводу від пошкоджень. Картридж виготовлений з міцної поліпропіленової нитки, яка намотується на тверде осердя з поліпропілену. Під час фільтрування нитка затримує часточки механічних домішок, а чиста вода подається користувачу. ..
72.00 грн.
Картридж Ecosoft 2,5"x10" 20 мкм з поліпропіленової нитки підходить для очищення води від іржі, піску, мулу. Забезпечує захист сантехніки та трубопроводу від пошкоджень. Картридж виготовлений з міцної поліпропіленової нитки, яка намотується на тверде осердя з поліпропілену. Під час фільтрування нитка затримує часточки механічних домішок, а чиста вода подається користувачу. ..
72.00 грн.
Картридж Ecosoft 2,5"x10" 5 мкм з поліпропіленової нитки підходить для очищення води від іржі, піску, мулу. Забезпечує захист сантехніки та трубопроводу від пошкоджень. Картридж виготовлений з міцної поліпропіленової нитки, яка намотується на тверде осердя з поліпропілену. Під час фільтрування нитка затримує часточки механічних домішок, а чиста вода подається користувачу. ..
72.00 грн.
Картридж 2,5"x10" 1 мкм зі спіненого поліпропілену призначений для очищення води від іржі, піску, мулу. Забезпечує захист сантехніки та трубопроводу від пошкоджень. Картридж являє собою пористий циліндр зі спіненого поліпропілену. Необхідний ступінь механічної міцності досягається без використання осердя шляхом спікання волокон у жорстку структуру. Під час фільтрування часточки заб..
39.00 грн.
Картридж 4,5"x10" 5 мкм зі спіненого поліпропілену призначений для очищення води від іржі, піску, мулу. Забезпечує захист сантехніки та трубопроводу від пошкоджень. Картридж являє собою пористий циліндр зі спіненого поліпропілену. Необхідний ступінь механічної міцності досягається без використання осердя шляхом спікання волокон у жорстку структуру. Під час фільтрування часточк..
159.00 грн.
Картридж 4,5"x20" 20 мкм зі спіненого поліпропілену призначений для очищення води від іржі, піску, мулу. Забезпечує захист сантехніки та трубопроводу від пошкоджень. Картридж являє собою пористий циліндр зі спіненого поліпропілену. Необхідний ступінь механічної міцності досягається без використання осердя шляхом спікання волокон у жорстку структуру. Під час фільтрування часточ..
329.00 грн.
Картридж 4,5"x20" 5 мкм зі спіненого поліпропілену призначений для очищення води від іржі, піску, мулу. Забезпечує захист сантехніки та трубопроводу від пошкоджень. Картридж являє собою пористий циліндр зі спіненого поліпропілену. Необхідний ступінь механічної міцності досягається без використання осердя шляхом спікання волокон у жорстку структуру. Під час фільтрування часточк..
329.00 грн.
За кріпленням картридж Б-4 підходить до глечиків ТМ Бар'єр та інших виробників, У картриджах збільшений обсяг наповнювача, що збільшує ресурс картриджа і становить 420 літрів. Картридж відрізняється вигідною вартістю і великою кількістю наповнювача ніж у інших брендів. ..
75.00 грн.
Зворотньоосмотичні мембрани Filmtec LCLE-4040 виробництва компанії Dow Chemical (США) Забезпечують ефективне очищення води від широкого спектра розчинених речовин як органічного, так і неорганічного походження (до 99, 8%). Вони характеризуються високою стійкістю до хімічних сполук, стабільною структурою, низькою енергоємністю і забезпечують більш високу продуктивність у порівнянні з аналогами. ..
10 010.00 грн.
Зворотньоосмотичні мембрани для питної води DOW FILMTEC ™ - в числі самих надійних та якісних мембранних елементів. Передова технологія і повна автоматизація виробництва дозволяють Dow точно витримувати всі параметри кожного виробленого елемента. Мембрани доставляються сухими для зручності і надійного зберігання. Зворотньоосмотична мембрана встановлюється на системи зворотного осмосу і..
969.00 грн.
Зворотньоосмотична мембрана Vontron LP21-4040 для комерційного і промислового використання. Застосовується для очищення та зниження загальної мінералізації води. Виробляє очищену воду найвищої якості при низькому робочому тиску. Тип мембрани: поліамідна тонкоплівкова композитна. Умови застосування: енергозберігаючі. ..
5 500.00 грн.
Змінний картридж для фільтру-глечіку Ecosoft НАША ВОДА гарантує постійний доступ до води джерельного якості в будь-який час, в будь-якому місці. У картриджі Ecosoft НАША ВОДА застосована унікальна технологія Ecomix®. Фільтр ефективно очищає воду від домішок, характерних для української води: хлор, солі жорсткості, залізо, марганець, феноли і нафтопродукти. Особливо рекомендований дл..
110.00 грн.
Змінний картридж для фільтру-глечіку Ecosoft НАША ВОДА гарантує постійний доступ до води джерельного якості в будь-який час, в будь-якому місці. У картриджі Ecosoft НАША ВОДА застосована унікальна технологія Ecomix®. Фільтр ефективно очищає воду від домішок, характерних для української води: хлор, солі жорсткості, залізо, марганець, феноли і нафтопродукти. Особливо рекомендований дл..
99.00 грн.
Картридж 2,5"x10" 5 мкм зі спіненого поліпропілену призначений для очищення води від іржі, піску, мулу. Забезпечує захист сантехніки та трубопроводу від пошкоджень. Картридж являє собою пористий циліндр зі спіненого поліпропілену. Необхідний ступінь механічної міцності досягається без використання осердя шляхом спікання волокон у жорстку структуру. Під час фільтрування часточки заб..
39.00 грн.
Нанофільтраціонна мембрана Hidrotek NF-2012-600G застосовується для ультратонкого очищення води від іонів розчинених домішок, органічних і мікробіологічних забруднень. Поставляється без корпусу. ..
2 750.00 грн.
Картридж 2,5"x10" 10 мкм зі спіненого поліпропілену призначений для очищення води від іржі, піску, мулу. Забезпечує захист сантехніки та трубопроводу від пошкоджень. Картридж являє собою пористий циліндр зі спіненого поліпропілену. Необхідний ступінь механічної міцності досягається без використання осердя шляхом спікання волокон у жорстку структуру. Під час фільтрування часточки за..
39.00 грн.
Зворотньоосмотичні мембрани для питної води DOW FILMTEC ™ - в числі самих надійних та якісних мембранних елементів. Передова технологія і повна автоматизація виробництва дозволяють Dow точно витримувати всі параметри кожного виробленого елемента. Мембрани доставляються сухими для зручності і надійного зберігання. Зворотньоосмотична мембрана встановлюється на системи зворотного осмосу і..
1 279.00 грн.
Зворотньоосмотична мембрана встановлюється на системи зворотного осмосу і являє собою згорнуті по спіралі в рулон послідовні шари водоподаючого шару, напівпроникною полімерною плівки (власне мембрани) і водозбірного шару. На торець мембрани під тиском подається вода, яка, просочуючись через полімерну плівку, збирається водозбірних шаром і далі по спіралі стікає в центральну водозбірну трубку, утво..
430.00 грн.
Картридж 2,5"x10" 20 мкм зі спіненого поліпропілену призначений для очищення води від іржі, піску, мулу. Забезпечує захист сантехніки та трубопроводу від пошкоджень. Картридж являє собою пористий циліндр зі спіненого поліпропілену. Необхідний ступінь механічної міцності досягається без використання осердя шляхом спікання волокон у жорстку структуру. Під час фільтрування часточки за..
39.00 грн.
Всередині картриджа для видалення заліза Ecosoft 2,5"х10" знаходиться суміш каталітичного сорбційного матеріалу, високоякісного активованого вугілля та рН-коректора. Картридж знижує вміст заліза та його сполук у водопровідній воді та воді зі свердловини, а також зменшує концентрацію нафтопродуктів, пестицидів, коригує колір та запах води. Корпус картриджа виготовлений з чистого євр..
269.00 грн.
Всередині картриджа для пом'якшення води Ecosoft 2,5"х10" знаходиться іонообмінна смола харчового класу. Картридж знижує вміст солей жорсткості у воді, які стають причиною утворення відкладень на сантехніці та накипу на поверхні нагрівальних елементів побутових приладів. Корпус картриджа виготовлений з чистого європейського харчового пластику. Картридж використовується на од..
229.00 грн.
Картриджі зм'якшуючим воду - усувають сполуки, які надають жорсткість воді. Містить засипку (дрібнозернистий іонообмінний гранулят) з високою здатністю заміни іонів кальцію і магнію на іони натрію. Жорстка вода є причиною осідання солей жорсткості на водонагрівальних елементах і в водопровідних трубах. Скорочує термін служби побутового обладнання (пральних, посудомийних машин) і веде до ..
189.00 грн.
Усередині картриджа - 100% високоякісне гранульоване активоване вугілля з шкаралупи кокосових горіхів. Картридж видаляє з води хлор і хлорорганічні сполуки, знижує концентрацію важких і кольорових металів, а також фенолу, нафтопродуктів і пестицидів. Коригує колір, смак і запах води. Використовується в якості одного із ступенів очищення в потрійних фільтрах для води і фільтрах зворотного осм..
229.00 грн.
Картридж з білого пластику з нейлоновою сіткою, багаторазовий. Використовується для очищення холодної водопровідної води від механічних домішок (піску, мулу, іржі, окалини та інших зважених часток). Підходить до фільтрів інших виробників зі стандартним типорозміром 2,5 "х10". ..
110.00 грн.
В якості фільтруючого матеріалу використовується пресований активоване вугілля з шкаралупи кокосового горіха. Картридж видаляє з води хлор і хлорорганічні сполуки, знижує концентрацію важких і кольорових металів, а також фенолу, нафтопродуктів і пестицидів. Коригує колір, смак і запах води. Завдяки своїй пресованої структурі, затримує механічні домішки до 10 мкм. Картридж з пресованого вугіл..
249.00 грн.
Картридж-постфильтр, містить активоване вугілля з шкаралупи кокосового горіха і бактерицидну срібло в активній формі. У корпусі картриджа вже вбудовані фітинги швидкого з'єднання! Призначення: для кондиціонування води, фінішного очищення. Рекомендується в якості заключної ступені в системах зворотного осмосу. Посткарбон коригує смак води і надає їй кришталеву прозорість. Корпус виг..
219.00 грн.
Картридж-мінералізатор, містить суміш мінеральних гранул природного походження. У корпусі картриджа вже вбудовані фітинги швидкого з'єднання! Призначення: мінералізатор призначений для коригування рівня рН і додання приємного смаку очищеній воді. Рекомендується в якості заключної ступені в системах зворотного осмосу. Картридж на основі органічних мінералів зазвичай використовується..
259.00 грн.
Картриджі багаторазового використання для гарячої води. Виготовлені з рифленої целюлози, покритої поліестером. Картридж стійкий до впливу високих температур до 93º. Головною перевагою картриджів Aquafilter FCHOT3-20BB є можливість багаторазового використання (промивання можна робити до 3 разів). Усувають пісок, іржу, домішки та інші механічні забруднення знаходяться у воді, оберіга..
698.00 грн.
Картриджі багаторазового використання для гарячої води. Виготовлені з рифленої целюлози, покритої поліестером. Картридж стійкий до впливу високих температур до 93º. Головною перевагою картриджів Aquafilter FCHOT3-L є можливість багаторазового використання (промивання можна робити до 3 разів). Усувають пісок, іржу, домішки та інші механічні забруднення знаходяться у воді, оберігаючи опал..
397.00 грн.
Зворотньоосмотичні мембрани Filmtec XLE-4040 виробництва компанії Dow Chemical (США) Забезпечують ефективне очищення води від широкого спектра розчинених речовин як органічного, так і неорганічного походження (до 99, 8%). Вони характеризуються високою стійкістю до хімічних сполук, стабільною структурою, низькою енергоємністю і забезпечують більш високу продуктивність у порівнянні з аналогами. ..
9 300.00 грн.
Немає в наявності
Зворотньоосмотичні мембрани для питної води DOW FILMTEC ™ - в числі самих надійних та якісних мембранних елементів. Передова технологія і повна автоматизація виробництва дозволяють Dow точно витримувати всі параметри кожного виробленого елемента. Мембрани доставляються сухими для зручності і надійного зберігання. Зворотньоосмотична мембрана встановлюється на системи зворотного осмосу і..
1 059.00 грн.
Немає в наявності
Картриджі багаторазового використання для гарячої води. Виготовлені з рифленої целюлози, покритої поліестером. Картридж стійкий до впливу високих температур до 93º. Головною перевагою картриджів Aquafilter FCHOT3-20BB є можливість багаторазового використання (промивання можна робити до 3 разів). Усувають пісок, іржу, домішки та інші механічні забруднення знаходяться у воді, оберіга..
383.00 грн.
Немає в наявності
Товари