Нічого не куплено!

Картридж для фільтра від накипу Ecosoft SCALEX

Картридж для фільтра від накипу Ecosoft SCALEX
Екософт
PSE2005ECO
Є в наявності
Ціна: 410.00 грн.
1  
Картридж для фільтра від накипу Ecosoft SCALEX

Всередині картриджа інноваційний фільтрувальний матеріал, розроблений українськими вченими. 

Унікальна технологія комплексно діє на солі жорсткості, не дає їм накопичуватися на нагрівальних елементах котлів та бойлерів.

Завдяки тому, що фільтр не містить фосфати, він гіпоалергенний для людини та абсолютно безпечний для навколишнього середовища.

На нейлоновій сітці картриджа затримується пісок, мул, іржа, та інші механічні домішки розміром до 100 мкм. Це забезпечує додатковий захист бойлера та котла.

Утворення накипу знижує ефективність роботи бойлера або котла і стає причиною їх виходу з ладу без можливості відновлення.

Важливо знати, що фільтр від накипу не пом'якшує воду, а впливає на солі жорсткості, захищаючи нагрівальні елементи посудомийної та пральної машин.

Фільтр перемагає проблему утворення накипу комплексно:

  • Зупиняє ріст кристалів накипу — не дає кристалам утворити кристалічну решітку та «закріпитися» на нагрівальному елементі.
  • Руйнує зародки кристалів накипу — «розбиває» їх на дрібніші часточки.
  • Запобігає поєднанню кристалів накипу між собою — «огортає» кристали накипу та не дозволяє їм злипатися.

Завдяки тому, що фільтр не містить фосфатів та поліфосфатів, він гіпоалергенний для людини та не шкодить навколишньому середовищу.
 

Фільтр від накипу Ecosoft Scalex підходить для використання лише у холодній водопровідній воді.

Ресурс фільтру складає 20 000 літрів або 6 місяців використання.

Але наша водопровідна вода містить велику кількість різноманітних домішок, які протягом тривалого часу призводять до того, що фільтраційний матеріал забруднюється часточками піску, заліза, органічних домішок та перестає виділяти активні компоненти у воду. Тобто активна речовина ще є в гранулах, але у воду вже не потрапляє.

Тому для того, щоб ваш бойлер завжди був захищений від накипу, рекомендуємо міняти фільтрувальний матеріал (наповнювач) 1 раз у 6 місяців.

Характеристики фільтра від накипу
Ресурс фільтру до 20 000 л
Обсяг наповнювача мл 100
Робочий тиск атм 6
Товари