Нічого не куплено!

Картриджі для фільтрів зворотного осмосу

Картридж 2,5"x10" 1 мкм зі спіненого поліпропілену призначений для очищення води від іржі, піску, мулу. Забезпечує захист сантехніки та трубопроводу від пошкоджень. Картридж являє собою пористий циліндр зі спіненого поліпропілену. Необхідний ступінь механічної міцності досягається без використання осердя шляхом спікання волокон у жорстку структуру. Під час фільтрування часточки заб..
39.00 грн.
Картридж 2,5"x10" 5 мкм зі спіненого поліпропілену призначений для очищення води від іржі, піску, мулу. Забезпечує захист сантехніки та трубопроводу від пошкоджень. Картридж являє собою пористий циліндр зі спіненого поліпропілену. Необхідний ступінь механічної міцності досягається без використання осердя шляхом спікання волокон у жорстку структуру. Під час фільтрування часточки заб..
39.00 грн.
Картридж 2,5"x10" 10 мкм зі спіненого поліпропілену призначений для очищення води від іржі, піску, мулу. Забезпечує захист сантехніки та трубопроводу від пошкоджень. Картридж являє собою пористий циліндр зі спіненого поліпропілену. Необхідний ступінь механічної міцності досягається без використання осердя шляхом спікання волокон у жорстку структуру. Під час фільтрування часточки за..
39.00 грн.
Картридж 2,5"x10" 20 мкм зі спіненого поліпропілену призначений для очищення води від іржі, піску, мулу. Забезпечує захист сантехніки та трубопроводу від пошкоджень. Картридж являє собою пористий циліндр зі спіненого поліпропілену. Необхідний ступінь механічної міцності досягається без використання осердя шляхом спікання волокон у жорстку структуру. Під час фільтрування часточки за..
39.00 грн.
Усередині картриджа - 100% високоякісне гранульоване активоване вугілля з шкаралупи кокосових горіхів. Картридж видаляє з води хлор і хлорорганічні сполуки, знижує концентрацію важких і кольорових металів, а також фенолу, нафтопродуктів і пестицидів. Коригує колір, смак і запах води. Використовується в якості одного із ступенів очищення в потрійних фільтрах для води і фільтрах зворотного осм..
229.00 грн.
В якості фільтруючого матеріалу використовується пресований активоване вугілля з шкаралупи кокосового горіха. Картридж видаляє з води хлор і хлорорганічні сполуки, знижує концентрацію важких і кольорових металів, а також фенолу, нафтопродуктів і пестицидів. Коригує колір, смак і запах води. Завдяки своїй пресованої структурі, затримує механічні домішки до 10 мкм. Картридж з пресованого вугіл..
249.00 грн.
Картридж-постфильтр, містить активоване вугілля з шкаралупи кокосового горіха і бактерицидну срібло в активній формі. У корпусі картриджа вже вбудовані фітинги швидкого з'єднання! Призначення: для кондиціонування води, фінішного очищення. Рекомендується в якості заключної ступені в системах зворотного осмосу. Посткарбон коригує смак води і надає їй кришталеву прозорість. Корпус виг..
219.00 грн.
Картридж-мінералізатор, містить суміш мінеральних гранул природного походження. У корпусі картриджа вже вбудовані фітинги швидкого з'єднання! Призначення: мінералізатор призначений для коригування рівня рН і додання приємного смаку очищеній воді. Рекомендується в якості заключної ступені в системах зворотного осмосу. Картридж на основі органічних мінералів зазвичай використовується..
259.00 грн.
Товари