Нічого не куплено!

Мембранний елемент DOW FILMTEC™ TW30-1812-50

Мембранний елемент DOW FILMTEC™ TW30-1812-50
Dow Chemical
TW181250
Є в наявності
Ціна: 969.00 грн.
1  

 

Зворотньоосмотичні мембрани для питної води DOW FILMTEC ™ - в числі самих надійних та якісних мембранних елементів.

Передова технологія і повна автоматизація виробництва дозволяють Dow точно витримувати всі параметри кожного виробленого елемента. Мембрани доставляються сухими для зручності і надійного зберігання.

Зворотньоосмотична мембрана встановлюється на системи зворотного осмосу і являє собою згорнуті по спіралі в рулон послідовні шари водоподаючого шару, напівпроникною полімерною плівки (власне мембрани) і водозбірного шару. На торець мембрани під тиском подається вода, яка, просочуючись через полімерну плівку, збирається водозбірних шаром і далі по спіралі стікає в центральну водозбірну трубку, утворюючи пермеат. А концентрат збирається на іншому торці мембрани і звідти вже зливається в дренаж. Таким чином молекули води отеляются від розчинених в ній речовин.

Зворотньоосмотична мембрана ефективно видаляє з води органічні і неорганічні сполуки, віруси і і бактерії, а також важкі метали. Розмір пір мембрани настільки малий (0,0001 мікрона), що крізь неї просочуються тільки молекули самої води, фільтруючи все інше.

Характеристики мембранних елементів
Типорозмір " 2,5 х 10
Продуктивність по пермеату 0,19 м3/добу
Селективність % 98
Країна виробник США
Товари