Нічого не куплено!

Мембранний елемент DOW FILMTEC™ TW30-1812-100

Мембранний елемент DOW FILMTEC™ TW30-1812-100
Dow Chemical
TW1812100
Є в наявності
Ціна: 1 279.00 грн.
1  

 

Зворотньоосмотичні мембрани для питної води DOW FILMTEC ™ - в числі самих надійних та якісних мембранних елементів.

Передова технологія і повна автоматизація виробництва дозволяють Dow точно витримувати всі параметри кожного виробленого елемента. Мембрани доставляються сухими для зручності і надійного зберігання.

Зворотньоосмотична мембрана встановлюється на системи зворотного осмосу і являє собою згорнуті по спіралі в рулон послідовні шари водоподаючого шару, напівпроникною полімерною плівки (власне мембрани) і водозбірного шару. На торець мембрани під тиском подається вода, яка, просочуючись через полімерну плівку, збирається водозбірних шаром і далі по спіралі стікає в центральну водозбірну трубку, утворюючи пермеат. А концентрат збирається на іншому торці мембрани і звідти вже зливається в дренаж. Таким чином молекули води отеляются від розчинених в ній речовин.

Зворотньоосмотична мембрана ефективно видаляє з води органічні і неорганічні сполуки, віруси і і бактерії, а також важкі метали. Розмір пір мембрани настільки малий (0,0001 мікрона), що крізь неї просочуються тільки молекули самої води, фільтруючи все інше.

Обмеження за умовами експлуатації мембранних елементів
Максимальний робочий тиск атм 21 бар
Характеристики мембранних елементів
Типорозмір " 2,5 х 10
Продуктивність по пермеату 0,38 м3/добу
Селективність % 98
Номінальний потік 15,1 л/год
Країна виробник США
Товари