Нічого не куплено!

Послуги

Проведення аналізу води.

Для кваліфікованого проектування і підбору системи водопідготовки, обов'язково проводиться попередній хімічний аналіз води. Аналіз води робиться багатьма установами починаючи від санітарно-епідеміологічної станції та міськводоканалу і закінчуючи приватними фірмами. Сказати точно де краще зробити аналіз води неможливо, так як якість аналізу води залежить від багатьох факторів. Наприклад: як відбиралася вода для аналізу, скільки часу пройшло з часу відбору проби і доставки її в лабораторію, в яку тару відбиралася проба води і ін.

Як відібрати пробу води і провести аналіз можна прочитати на цій сторінці.

Підбір фільтрів і підготовка комерційної пропозиції.

Після проведення аналізу води замовнику необхідно вказати кількість точок водорозбору і кількість постійно проживаючих осіб на об'єкті. Згідно наданих даних, фахівцями нашої компанії виконується підбір фільтрів і готується комерційну пропозицію по очищенню води. У комерційній пропозиції вказується перевищення показників аналізу води, продуктивність системи водопідготовки, умовна технологічна схема підключення обладнання, вартість, умови оплати і поставки обладнання. Підбір фільтрів здійснюється кваліфікованими фахівцями в області очищення води. Після узгодження вартості обладнання наші фахівці приступають до монтажу. Ви можете самі підібрати обладнання дотримуючись наших рекомендацій.

Монтаж і пуско-наладка систем фільтрації води.

Після узгодження умов комерційної пропозиції нашими кваліфікованими фахівцями проводиться установка фільтрів. Перед тим як приступити до монтажу фільтрів, установник повинен отримати докладні відомості про місце установки (розміри приміщення, розташування комунікацій, електропроводка і ін.).

Більше читати на цій сторінці.

Гарантійне і сервісне обслуговування.

На встановлене обладнання надається гарантія, згідно з чинним законодавством України, терміном 12 місяців. Після закінчення терміну гарантії замовник все одно може укласти з нашою компанією договір на сервісне обслуговування і отримати кваліфіковане обслуговування встановленого фільтраційного обладнання.

Більше читати на цій сторінці.

Ремонт і запасні частини.

Фахівці компанії виконають ремонт обладнання, заміну поламаних частин і компонентів системи фільтрації, справлять перенастроювання програми керуючого клапана. Ремонт фільтрувального обладнання проводиться в найкоротші терміни. Залежно від складності поломки і наявності запасних частин на складі ремонт займає від 1-2 годин до 1,5 тижні (в разі якщо запасну частину треба замовляти). Також в разі потреби проводиться перезасипка систем фільтрації і заміна наповнювачів.