Нічого не куплено!

WILO

Автоматичний пристрій для контролю тиску рідини і її протоки для захисту від сухого ходу зі зворотним клапаном. Підходить для прямого приєднання до корпусу насоса або для настінного монтажу за допомогою настінного консолі. Автоматичне управління установками водопостачання / підвищення тиску. Включення однофазних насосних агрегатів при падінні тиску нижче заданого значення, а також відключення н..
3 000.00 грн.
Автоматична насосна станція на базі малошумного насоса. Гидроаккумулятор об'ємом 50л. Ідеально підходить в якості установки для водопостачання в будівлях Малошумний завдяки багатоступеневою конструкції Відмінна cамовсмоктуюча здатність завдяки впускному тракту нової конструкції Всі деталі, дотичні до перекачуваного середовища, виконані з нержавіючих матеріалів Зниження частоти в..
15 000.00 грн.
Багатоступінчастий, безшумний, самовсмоктуючий, горизонтальний відцентровий насос високого тиску блочної конструкції з горизонтальним всмоктуючим і вертикальним напірними патрубками. Всмоктуючий тракт нової конструкції (запатентований). Єдиний вал мотора і насоса і незалежне від напрямку обертання ковзним торц. ущільнення. Пряме фланцеве приєднання мотора однофазного або трифазного струму. Д..
8 200.00 грн.